בלוג

פרסום עסקים בגוגל

מודעת פרסום

כל עסק שיש לו אתר אינטרנט רוצה להופיע בתוצאות הראשונות של גוגל. קידום אורגני וממומן יכול להשפיע משמעותית על תפקוד והכנסות העסק. אלפי גולשים מחפשים כל יום, חלקם מחפשים למטרת רכישה של מוצר או שירות מסוים, לא היית רוצה שלקוח שמחפש את השירות/מוצר שלך העסק שלך הוא זה שיופיע?  פרסום עסקים בגוגל הוא הגורם המבדיל בין עסק מצליח לאחד כושל.

מהי הדרך הטובה ביותר לפרסום אתרים בגוגל?

פרסום ממומן או אורגני?

קידום אורגני או בשמו המוכר SEO 

קידום אתרים אורגני הוא קידום ארוך טווח שהמטרה היא לקדם דפים מסוימים באתר ולהתברג בין התוצאות הראשונות כדי למשוך גולשים פוטנציאליים לאתר המעוניינים בשירות/מוצר שאנחנו מציעים. פרסום זה מיועד לעסקים יציבים שרוצים להתברג במקומות הראשונים ולהשאר שם. 

פרסום ממומן PPC

בעלי עסקים שרוצים את העבודה כאן ועכשיו ואין להם את הזמן והסבלנות להמתין, עדיף יהיה לפרסם באמצעות כלי הפרסום של גוגל אדס ולהציב מודעה מקצועית במנוע החיפוש של גוגל כדי למשוך גולשים רלוונטים לאתר או לעסק. רצוי מאוד להעזר באיש מקצוע כדי להפיק את המקסימום מהפרסום הממומן.

פרסום עסקים בגוגל בעזרת קידום אורגני וממומן יחד

 

הרבה משווקים נוטים תמיד להשוות בין פרסום ממומן לקידום אורגני, אם נסתכל על התמונה הגדולה נראה ששניהם יחד מסייעים טוב יותר ועוזרים לאתר לצמוח במהירות גבוהה יותר.

שילוב של השניים (אורגני וממומן) בצורה מקצועית, עם ניהול תקציב תורם להתפתחות האתר בצורה מהירה יותר. השיטה היעילה והמהירה ביותר לפרסום עסקים בגוגל היא שילוב מודעות אורגניות וממומנות יחד!

אבל כמובן לכל כלל יש יוצא מן הכלל, ולכן יש לבדוק את הפעילות העסקית ולפי זה ניתן להבין טוב יותר את צורכי העסק ולמקד את האפשרות הנכונה ביותר עבורך.

לפרטים נוספים או שיחת ייעוץ חינם צור קשר עוד היום!

אולי יעניין אותך ?

דף נחיתה בהתאמה אישית
דף נחיתה לדוגמא

דף נחיתה בוורדפרס  שלום לך גולש יקר וברוך הבא למג'יק מרקטינג. את הדף נחיתה הזה בניתי במיוחד בישבילך!  בדף נחיתה יש לנו כמה שניות בודדות

להמשך קריאה ->
× שלח הודעה