בלוג

פרסום עסקים בגוגל

מודעת פרסום

כל בעל עסק עם אתר אינטרנט רוצה להופיע בתוצאות הראשונות של גוגל. קידום אורגני וממומן יכולים להשפיע משמעותית על תפקוד והכנסות העסק. אלפי גולשים מחפשים מדי יום, וחלקם הגדול מבצעים חיפוש מתוך כוונת רכישה של שירות או מוצר מסוים.

היית רוצה שלקוח המחפש שירות/מוצר זהה לשלך העסק שלך הוא זה שיופיע? אני בטוח שכן.

פרסום עסקים בגוגל בהחלט יכול לתרום להכנסות של העסק ולהפוך אותך למותג גדול יותר.

מהי הדרך הטובה ביותר לפרסום אתרים בגוגל?

פרסום ממומן או אורגני?

קידום אתרים אורגני – SEO 

קידום אתרים אורגני הוא קידום ארוך טווח שהמטרה היא לקדם דפים מסוימים באתר, להתברג בין התוצאות הראשונות ולמשוך גולשים פוטנציאליים לאתר המעוניינים בשירות/מוצר שאנחנו מוכרים. פרסום זה מיועד לעסקים יציבים שמבינים את הכוח והחשיבות שיש לקידום אורגני ורוצים להופיע במקומות הראשונים וגם להשאר שם. 

פרסום ממומן – PPC

בעלי עסקים שהקימו אתר חדש ורוצים לקבל לקוחות במיידי מגוגל, ואין להם את הזמן והסבלנות להמתין, עדיף יהיה לפרסם באמצעות כלי הפרסום של גוגל אדס ולהציב מודעה ממומנת מקצועית בגוגל כדי למשוך גולשים רלוונטים לאתר או לעסק. רצוי מאוד להעזר באיש מקצוע כדי להפיק את המקסימום מהפרסום הממומן.

פרסום עסקים בגוגל בעזרת קידום אורגני וממומן 

 

הרבה משווקים נוטים תמיד להשוות בין פרסום ממומן לקידום אורגני, אם נסתכל על התמונה הגדולה נראה ששניהם יחד מסייעים טוב יותר ועוזרים לאתר לצמוח במהירות גבוהה יותר.

שילוב של השניים בצורה מקצועית, עם ניהול תקציב נכון לעסק תורם משמעותית להתפתחות האתר בצורה מהירה יותר. השיטה היעילה ביותר לפרסום עסקים בגוגל היא שילוב מודעות אורגניות וממומנות יחד!

אבל כמובן לכל כלל יש יוצא מן הכלל, ולכן יש לבדוק את הפעילות העסקית ולפי זה ניתן להבין טוב יותר את צרכי העסק ולמקד עבורכם את האפשרות הנכונה ביותר.

לפרטים נוספים או שיחת ייעוץ חינם צור קשר עוד היום!

מאמרים מובילים..

פייסבוק
פרסום בפייסבוק

פרסום ממומן בפייסבוק   ידעתם ש-Facebook מונה יותר מ2.5 מיליארד משתמשים פעילים מדי חודש?! או שמספר הרשומים הפעילים עבר את המיליארד? פייסבוק הרשת החברתית כבר

להמשך קריאה ->
× שלח הודעה