בלוג

קידום אורגני או פרסום ממומן מה עדיף?

קידום אורגני SEO או ממומן PPC ?

אורגני לעומת ממומן

 

אני שם לב שמשווקים רבים משתמשים בקידום אורגני בלבד לקידום התוכן שלהם. בשלב כלשהו, הם יבינו שהם ישיגו את התוצאות שהם רוצים גם באמצעות פרסום ממומן. לדוגמא, אם תסתמך על פוסטים אורגניים בלבד, בסופו של דבר תבין שכדי לקבל עוד עבודה תצטרך לבוא בגישה של: "שלם וקבל". המשתמש הממוצע נחשף ליותר מאלף סוגים של מודעות בכל פעם שהוא מחפש משהו. אתה לא יכול לצפות שהמותג שלך יפרוץ עם פוסטים אורגניים בלבד, בטח לא אם מדובר בתחום תחרותי במיוחד ועל דומיין חדש שעלה לאוויר לא מזמן. 

קידום אורגני וממומן עובדים טוב ביחד ועשויים לתרום משמעותית לצמיחה והצלחת העסק!

קידום אורגני – SEO

 

אתר חדש שעלה לאוויר יתקשה לקבל תנועה אורגנית בחודשים הראשונים מפני שקידום אורגני לוקח זמן. אם נרצה לייצר תנועה ולהוביל למכירות כבר בהתחלה נהיה חייבים לשלב פרסום ממומן . יחד עם זאת, הקידום האורגני בטווח הארוך עשוי להיות יעיל, חסכוני ואפקטיבי יותר מפרסום מודעה ממומנת. כדי להתברג בתוצאות האורגניות נהיה חייבים אתר עם תוכן מקורי מעניין וכזה שעונה על שאלות הגולשים. כמובן גם האתר צריך להיות מהיר, רספונסיבי עם קישורים מאתרים סמכותיים שמפנים לאתר שלנו ועוד הרבה מעבר לזה. 

פרסום ממומן – PPC

 

פרסום מודעה בתשלום ללא ספק יכול לייצר לנו תנועה כבר על ההתחלה, אם נרצה לייצר חשיפה מקסימלית או לצאת במבצע חדש ומעניין, בעזרת פרסום ממומן בגוגל נוכל לגייס לקוחות כבר עכשיו ! במצבים מסויימים זה בהחלט יכול לעלות על קידום אורגני שעשוי להיות איטי וארוך יותר. שלא תבינו אותי לא נכון, אני לא אומר שהפרסום הממומן בגוגל "שווה" יותר מקידום אורגני, הכל תלוי בפעילות העסקית, במצב העסק, במתחרים שלנו וביעדים שנגדיר.

אז איפה אני ארוויח יותר בקידום ממומן או אורגני?

 

בתור אחד שמכיר את התחום וחי אותו, אני יכול להעיד שיש עסקים וחברות שישתלם להם קידום אורגני על פני ממומן ויש כאלה שישתלם להם בדיוק ההפך. למרות זאת, הפתרון הטוב ביותר לבעלי תקציב הוא לשלב בין המודעות האורגניות והממונות יחד ולהסיק מסקנות בהתאם. 

קידום ממומן ואורגני עובדים טוב יחד

שילוב מודעות אורגניות וממומנות

 

הטקטיקות המצליחות ביותר עבור קידום אתרים מקצועי הוא שילוב של שניהם יחד. שיווק דיגיטלי מנצח הוא כזה שמשלב בין שתי העולמות, כמובן שהשילוב דורש תקציב. שלב קמפיינים ממומנים המשלימים ותומכים בהצלחה לצד הקידום האורגני. אין צורך להתחיל עם סכומי ענק, אפשר לשלב מודעות ממומנות בחוכמה כדי ליצור קמפיין שיווקי מצליח.

אז איזה קידום עדיף לי?

 

כשאנחנו רוצים לקדם את האתר שלנו עלינו להשקיע באמצעים הנכונים שמתאימים לנו. בעלי עסקים או מנהלי אתרים לא בהכרח יודעים באיזה פרסום להשתמש כדי שהאתר יגיע לחשיפה מקסימלית ויצליח להביא לקוחות לעסק. ברוב הפעמים, עסקים חדשים שרוצים לפרוץ באינטרנט, אמליץ להם על פרסום ממומן כדי לקבל תנועה ולייצר תזרים מזומנים כבר בתור התחלה. אם מדובר בעסק יציב שרואה את עצמו לטווח הרחוק, אמליץ על קידום אורגני , זה בהחלט יהיה משתלם יותר לטווח הארוך. 

סיכום

 

אני אשאל אותך שאלה אחת פשוטה: האם יש לך את הזמן להמתין עד לקבלת התוצאות האורגניות? אם כן, בצע קידום אורגני זה יהיה שווה את זה. כדי לקבל תוצאות מגוגל במיידי פרסום ממומן יעשה את העבודה טוב יותר. רק אל תשכח, ברגע שתפסיק לשלם תעלם ממנוע החיפוש כאילו לא היית שם מעולם, זאת הסיבה למה למה שילוב מודעות אורגניות וממומנות מוביל להצלחה.

לפרטים נוספים וקידום אורגני או ממומן התקשרו עכשיו! שיחת ייעוץ חינם.

אולי יעניין אותך ?

מודעת פרסום
פרסום אתרים בגוגל

פרסום עסקים בגוגל כל עסק שיש לו אתר אינטרנט רוצה להופיע בתוצאות הראשונות של גוגל. קידום אורגני וממומן יכול להשפיע משמעותית על תפקוד והכנסות העסק.

להמשך קריאה ->
× שלח הודעה