בלוג

ניהול תקציב עסקי

חישוב הוצאות והכנסות

ניהול הוצאות לעסק – הלב של כל עסק

הערכה והתאמת הוצאות להכנסות חשובה מכיוון שהיא מסייעת לבעלי עסקים וחברות לקבוע אם יש להם מספיק כסף למימון הפעילות, הרחבת העסק ויצירת רווח לעצמם. ללא תקציב או תוכנית עסקית, עסק מסתכן בהוצאות גבוהות יותר ממה שהוא מכניס, או להיפך, לא מוציא מספיק כסף כדי להגדיל את העסק..

טבלת אקסל לניהול תקציב

 

בעת פתיחת עסק חדש יש דברים רבים שצריך לקחת בחשבון כדי לארגן את הכספים בצורה נכונה, למשל ליצור דוח הכנסות מול הוצאות ולהקציב תקציב לפרסום. 

אלפי עסקים נפתחים מידי שנה וכמחצית מהם נסגרים בשנה הראשונה עקב ניהול לא נכון של תזרים המזומנים.

כל עסק שרוצה להצליח חייב להשתמש בתוכנה חכמה לניהול העסק או בטבלת אקסל פשוטה שמציגה דוח רווח והפסד.

בעלי עסקים שבתחילת דרכם עובדים קשה מאוד בישביל להצליח, ניהול תקציב עסקי לא נכון יכול להוביל לקריסה עסקית וחובות בסכומים גבוהים במיוחד. כלל ברזל מספר 1 בעסקים זה ניהול נכון של תזרים מזומנים.

בסופו של יום, המטרה העיקרית של העסק היא להרוויח, לא פתחנו עסק למטרת תחביב או פנאי. 

התנהלות פיננסית נכונה או בניית אסטרטגייה עסקית בהחלט יכול לעזור לנו בצמיחת העסק וזה לא משנה באיזה תחום אנו עוסקים בין אם זה : שיווק ופרסום, מנהלים חנות צעצועים או בעלי חדר כושר מצליח. 

טבלת אקסל הוצאות והכנסות לעסק להורדה בחינם

שיווק ופרסום באינטרנט לטובת הגדלת ההכנסות של העסק


 כל אדם שהפך משכיר לעצמאי יודע עד כמה התחרות בישראל לעסקים קטנים היא קשה ותחרותית.

כדי לבלוט משאר המתחרים, רצוי יהיה להקציב תקציב נאה לפרסום העסק בישביל ליצור מודעות למותג ולהגדיל את קהל הלקוחות.

לפני הקמת העסק יש כמה שאלות שנשאל את עצמנו, לדוגמה : לאיזה קהל יעד אני פונה ? איך אני יכול להגיע אליהם ? האם אני מוכר שירות באיזור מקומי, ארצי או בינ"ל ? מה מייחד את העסק שלי מהמתחרים ?

לפני המעבר משכיר לעצמאי והכניסה לעולם העסקים, רצוי לבנות אסטרטגייה שיווקית ולבדוק את מצב הכיס וכמובן לפי זה להיערך בהתאם. 

שיווק ופרסום דיגיטלי הוא גורם חשוב להצלחה, לא פחות מניהול נכון. למעשה, שניהם יחד הם הגורמים המרכזיים והחשובים ביותר להצלחה עסקית (כמובן שיש עוד דברים נלווים) אך הם העיקריים.

למידע נוסף על פרסום ממומן בגוגל.

 

אולי יעניין אותך ?

פייסבוק
פרסום בפייסבוק

פרסום ממומן בפייסבוק   ידעתם ש-Facebook מונה יותר מ2.5 מיליארד משתמשים פעילים מדי חודש?! או שמספר הרשומים הפעילים עבר את המיליארד? פייסבוק הרשת החברתית כבר

להמשך קריאה ->
שיווק שותפים affiliate-marketing
שיווק שותפים

מה זה שיווק שותפים וכמה כסף אפשר לעשות מזה?   כולם חולמים על לייצר הכנסה פאסיבית מהאינטרנט בזמן שהם ישנים, האם זה אפשרי? איך זה עובד? שיווק שותפים

להמשך קריאה ->
× שלח הודעה