בלוג

החשיבות של קידום אורגני בגוגל למאמצי השיווק הדיגיטלי

החשיבות של קידום אורגני בגוגל

כיום חייבים להפגין נוכחות מרשימה בעולם הדיגיטלי. אם אין לכם או לעסק שלכם אתר אינטרנט, אתם כאילו לא קיימים. הדרישה היא לפעילות במגוון חזיתות, המרכיבות יחדיו את עולם השיווק הדיגיטלי. אין כאן קיצורי דרך וגם לא נוסחאות שעובדות בכל המקרים, אלא עבודה מאומצת ויצירתית, הדורשת היכרות עם חוקי המשחק העיקריים והחידושים החלים בתחום לעיתים קרובות.

קידום אורגני בגוגל (SEO) נכנס לתמונה בנקודה הזו בדיוק, כך שקשה עד בלתי אפשרי לחשוב על שיווק דיגיטלי מבלי להתייחס לתוצאות ה"טבעיות" של מנוע החיפוש. הנה כמה טיפים שיסייעו לכם להתקדם בכל החזיתות.

כל הסיבות להיות מדורגים גבוה

 

מומחה SEO עשוי להצעיד אתכם לתוצאות הראשונות המוצגות בגוגל, כשרצוי מאוד שהקידום יהיה במילות מפתח רלוונטית מאוד עבור האתר המקודם. בדרך זו אתם צפויים ליהנות מכמות כניסות גבוהה, וחשוב לא פחות: מכניסות בעלות סבירות גבוהה להמרה (השארת טלפון, מילוי פרטים, רכישה מקוונת וכן הלאה). הסיבה היא שהגולשים כאן מגיעים מראש לאתרים העונים על תוצאות החיפוש שלהם, שמבטאות בחלק גדול מהמקרים צורך מסוים או שאלה שהם מעוניינים למצוא לה תשובה.

נתונים שמצטברים מכל רחבי העולם מראים שהרוב המוחלט של הגולשים נכנס אך ורק לאתרים המדורגים בעמוד הראשון, ובעיקר לתוצאות הראשונות. קידום אורגני בגוגל עשוי להגדיל את הנוכחות של האתר בחיפושים, במילות מפתח מגוונות, כך שהוא ימשוך יותר גולשים ולקוחות.

קידום אורגני בגוגל הוא מסע לטווח ארוך

 

אנחנו שמנו לנו למטרה לסייע לכם "לטוס בגוגל" וליהנות מהקסם של שיווק באינטרנט. ההתקדמות במנוע החיפוש הפופולרי בעולם, גוגל, היא בבחינת טיסה לטווח ארוך מאוד על פי האנגלוגיה הזו. בניגוד לתהליכים שיווקיים (לגיטימיים מאוד) המספקים תוצאות לטווח המיידי, דוגמת פרסום ממומן, במקרה של קידום אורגני בגוגל ההתקדמות במנוע החיפוש צפויה להיות הדרגתית. בתחומים בעלי תחרות סבירה תתקשו להגיע לעמוד הראשון, ובטח למקומות הראשונים, תוך מספר שבועות. חברות קידום אתרים גם לא אמורות להתחייב מולכם מראש לתוצאות, כי לעולם אי אפשר להעריך באופן מלא מה יקרה עם מאמצי הקידום.

חשוב להשקיע המון מחשבה בגיבוש אסטרטגיית קידום, לרבות מחקר מילות מפתח, מחקר מתחרים והגדרת יעדי קידום. הקידום עצמו מבוסס על פעולות הנעשות במישורים שונים – ארגון האתר ואופטימיזציה מלאה שלו, כתיבת מאמרי תוכן, פרסום מאמרים המקשרים לאתר המקודם ועוד.

חשוב לבנות אסטרטגייה לטווח ארוך, על פי התקציב העומד לרשותכם, ולעקוב אחר קצב ההתקדמות באופן חודשי או אפילו בתדירות גבוהה יותר. אם משהו לא עובד כפי שמצפים, ניתן בהחלט לבצע שינויים לאורך הדרך.

בכוחו של קידום אורגני בגוגל לתרום לשיפור המוניטין של האדם, העסק או החברה. מעבר לעובדה שאתרים המדורגים גבוה יהיו מטבע הדברים זכירים, הגולשים עשויים לתפוס אותם כמובילים בתחומם (כפי שאכן קורה לא מעט). בדרך זו גדלים הסיכויים שהם ייכנס לאתר או יפנו לאנשים שמאחוריו, בהווה או בעתיד.

חלק ממאמצי השיווק הדיגיטלי

 

מהסיבות שפורטו כאן, ורבות אחרות, מבינים מדוע אי אפשר לחשוב על שיווק דיגיטלי ללא קידום אורגני בגוגל. המפתח להצלחה הוא כאמור פעילות בכמה שיותר אפיקים במקביל, בהתאם לתקציב וליעדי השיווק, תוך מעקב אחר ההתקדמות וההישגים לאורך הדרך. אם יש תקציב מוגדר לשיווק, נכון יהיה לחלק אותו בין תחומים שונים – חשוב שהקידום האורגני יהיה חלק מעוגת התקציב.

מומלץ מאוד שלא להתפשר בבחירת החברה או המומחה שיבצעו עבורכם קידום אורגני, מכיוון שזהו תחום בו תמצאו הבדלים רבים בידע, בצורת העבודה ובהישגים של כל בעל מקצוע. מומלץ לוודא שהוא מנוסה בקידום אתרים בסדר גודל ובנושא דומה לאתר המקודם, כשמקדם אתרים פרילנסר יוכל בוודאי להציג בפניכם לא מעט הישגים שצבר לאורך השנים.

אולי יעניין אותך ?

מודעת פרסום
פרסום אתרים בגוגל

פרסום עסקים בגוגל כל עסק שיש לו אתר אינטרנט רוצה להופיע בתוצאות הראשונות של גוגל. קידום אורגני וממומן יכול להשפיע משמעותית על תפקוד והכנסות העסק.

להמשך קריאה ->
בניית אתרים רספונסיביים מגיק מרקטינג
בניית אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים הטכנולוגיה משתנה במהירות ואיתה גם מגמת עיצוב האתרים. בניית אתרים רספונסיביים ב2021 נחשב לחובה עבור נראות וקידום האתר בגוגל. אלמנטים עיצוביים שהיו פעם

להמשך קריאה ->
× שלח הודעה