בלוג

פרסום באינטרנט לעסקים קטנים

אם אתה מבולבל משפע האפשרויות פרסום העומדות לרשותך ואתה לא יודע במה לבחור, הכנתי מדריך קטן שיעשה לך סדר בבלאגן.

Online advertising for businesses

3 אפשרויות שיווק מומלצות לעסקים קטנים 

 

כבעל עסק, אני יכול להבין את התסכול שעומד לפניך. עשרות חברות ובעלי עסקים משליכים את עצמם עליך ומבטיחים הבטחות שלא בהכרח יכולים לקיים. בעולם הדיגיטלי של היום, קיימים טונות של אפשרויות פרסום לבעלי עסקים וחברות. הדבר יכול להיות מאוד מבלבל, אך למזלך הגעת למקום הנכון.

בפוסט זה אנסה להיות כמה שיותר תמציתי ברור וממוקד, בלי בולשיט וקישוטים מיותרים.

אז מה הם האפשרויות הפופולריות לפרסום עסקים באינטרנט?

1. קידום אתרים אורגני – SEO

 

יכול להיות שלא שמעת על SEO, אך אני בטוח שנחשפת לתוצאות האורגניות אלפי פעמים בזמן שחיפשת בגוגל. קידום אתרים אורגני או בשמו המקצועי SEO הוא בעיקר קידום לטווח הארוך שמטרתו לשפר את איכות/דירוג האתר בגוגל. למעשה, בגוגל יש שתי תוצאות רלוונטיות האחת ממומנת והשנייה אורגנית. אם כבעל עסק אתה מעוניין להופיע כאן ועכשיו במיקום גבוה בגוגל עדיף לך לבצע קידום ממומן על פני האורגני, אם יש לך את הסבלנות והעסק יציב עדיף יהיה לבצע קידום אורגני על פני הממומן. 

 

2. פרסום ממומן – PPC

 

PPC ,SEO אל תיתן לשמות האלה להפחיד אותך!! PPC הכוונה תשלום עבור קליק או באנגלית Pay Per Click. אם אתה רוצה להופיע כבר עכשיו על ביטויים מסויימים במנוע החיפוש של גוגל, יש אפשרות ליצור קמפיין ממומן בגוגל ולהציב מודעה איכותית שתמשוך גולשים ישירות לאתר,לעסק ואפילו לרכישה אונליין! פרסום ממומן יעבוד טוב יותר מקידום אורגני במקרים מסויימים שאין לנו את הזמן להמתין בסבלנות עד שהאתר שלנו יתקדם ואנחנו צריכים לקבל לידים כאן ועכשיו!

3. פרסום בפייסבוק

דרך טובה נוספת לפרסום עסקים באינטרנט היא להשתמש בפייסבוק. אם אתה לא יודע, בפייסבוק יש אפשרות להציב מודעה ממומנת לגולשים מסויימים ובזמנים שנקבעו מראש. פייסבוק היא דרך מומלצת וזולה יחסית לפרסום באינטרנט והרבה בעלי עסקים וחברות משתמשים בה. ההבדל העיקרי בין פרסום בגוגל לפייסבוק הוא שבגוגל הלקוחות מחפשים אותך ובפייסבוק אתה מטרגט לגולשים שהמודעה עשויה להיות רלוונטית אליהם. 

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום!

אולי יעניין אותך ?

חישוב הוצאות והכנסות
ניהול תקציב עסקי

ניהול תקציב עסקי ניהול הוצאות לעסק – הלב של כל עסק הערכה והתאמת הוצאות להכנסות חשובה מכיוון שהיא מסייעת לבעלי עסקים וחברות לקבוע אם יש

להמשך קריאה ->
מודעת פרסום
פרסום אתרים בגוגל

פרסום עסקים בגוגל כל עסק שיש לו אתר אינטרנט רוצה להופיע בתוצאות הראשונות של גוגל. קידום אורגני וממומן יכול להשפיע משמעותית על תפקוד והכנסות העסק.

להמשך קריאה ->
× שלח הודעה