בלוג

מה זה אימון עסקי ואיך זה יכול לעזור לכם?

אימון עסקי, קואצינג

מהו אימון עסקי?

אימון עסקי (קואצ'ינג עסקי) הוא תהליך אשר מטרתו לעזור לבעל העסק (עצמאי או בעל חברה) להשיג בהירות, מיקוד ותוצאות טובות יותר בעסק שלהם.

תהליך אימון עסקי דומה לאימון אישי אך הוא מתרחש במסגרת עסקית ולא נותן מיקוד ביעדיו האישיים של הפרט, האימון מתרכז בדרך כלל סביב יעדי העסק בכללותו והצלחתו.

קואצ'ינג עסקי יכול לעזור לכם להגיע למטרות העסקיות שלכם בצורה מהירה יותר, יעילה יותר ובעיקר יעזור לך לקבל החלטות טובות יותר למען העסק שלכם.

ללא קשר לגודל העסק שלך, בין אם אתם יזמים, עסק קטן או חברה בע"מ, קואצ'ינג עסקי בעיקרו נועד לשפר את הביצועים שלכם, את העובדים שלכם ובעיקר להגדיל את שורת הרווח של החברה שלכם.

האם אתם צריכים מאמן עסקי?

 

כל בעל עסק אפילו בעלי ניסיון, יכולים להרוויח מאימון עסק, אך ישנם מצבים בהם אימון עשוי לעשות את ההבדל בין עסק מצליח לבין עסק ממוצע.

להלן מספר סימנים לכך שעליכם לשקול להיעזר במאמן עסקי:

 

  1. אתם מרגישים תקועים – אתם מנהלים את העסק "לפי הספר" אבל אינכם מצליחים עסקית, לא משיגים תוצאות ולא מבינים מה אתם עושים לא נכון.
  2. אין לכם תוכנית עבודה – בעסק נדרש תוכנית עבודה מסודרת, שתדייק לכם בדיוק מה אתם צריכים לעשות ומתי. אם לעסק שלכם אין תוכנית עבודה, סדר וארגון – כנראה שאתם חייבים מאמן עסקי שיסייע לכם.

  3. אתם מותשים – פתחתם את העסק, הייתם בשיא האנרגיה והעשייה אבל כעת אתם מרגישים מותשים ומיואשים מהעסק, מהספקים ומהעובדים.
    מאמן עסקי יוכל לסייע לכם, להתעסק בעיקר וילמד אתכם איך להעביר סמכויות בצורה אפקטיבית.

  4. קשה לכם לנהל את עצמכם – אתם לא משלימים את המשימות שלכם לטובת העסק, לא עומדים ביעדים או נוטים לדחיינות וכתוצאה מכך העסק נפגע.
  5. אתם רוצים לשפר את המיומנות העסקית שלכם – אתם רוצים שהעסק ימשיך לגדול או לפתח מיומנות שיעזרו לכם להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם ואת הריווחים של העסק.
    מאמן יכול לעזור לכם ללמוד מיומנות נדרשות למנהל כמו מנהיגות, משא ומתן עם לקוחות ועוד.

אם אתם מרגישים כי אחד מהסימנים בא לידי ביטוי בעשייה העסקית שלכם, ללא ספק מאמן עסקי יוכל לסייע לכם ועליכם לשקול בחיוב להתחיל תהליך אימון עסקי – למענכם ולמען העסק שלכם.

בהצלחה!

כותב המאמר:
יניב לס
מלווה אנשים ועסקים, תהליכים שמובילים להשגת יעדים, להתפתחות ולהצלחה בכל תחומי החיים.

מאמרים מובילים..

שיווק שותפים affiliate-marketing
שיווק שותפים

שיווק שותפים למתחילים – כל מה שצריך בישביל להתחיל כולנו חולמים על הכנסה פאסיבית מהאינטרנט בזמן שאנחנו ישנים. האם זה אפשרי? איך זה עובד? שיווק שותפים

להמשך קריאה ->
דף נחיתה בהתאמה אישית
דף נחיתה לדוגמא

דף נחיתה בוורדפרס  שלום לך גולש יקר וברוך הבא למג'יק מרקטינג. את הדף נחיתה הזה בניתי במיוחד בישבילך!  בדף נחיתה יש לנו כמה שניות בודדות

להמשך קריאה ->
× שלח הודעה