בלוג

בניית אתרים רספונסיביים

אתר רספונסיבי

הטכנולוגיה משתנה במהירות ואיתה גם מגמת עיצוב האתרים. בניית אתרים רספונסיביים ב2021 נחשב לחובה עבור נראות וקידום האתר בגוגל. אלמנטים עיצוביים שהיו פעם מודרניים וחדשניים עשויים להיות עייפים, מוגזמים וכבדים בעידן של היום. שגולשים מגיעים לאתר, הדבר האחרון שתרצה הוא לאבד המרה מכיוון שהאתר איטי, מיושן או מתעלם מסטנדרטים קריטיים ברשת.

למרבה המזל, אתה במקום הנכון – אני אגרום לאתר שלך להראות להרגיש ולתפקד בצורה דינמית בכל מכשיר בו הוא נתקל!

מה זה אתר רספונסיבי?

 

הכוונה לעיצוב אתר שגורם לתוכן ולנראות הדף להראות טוב בכל גדלי המסך השונים ובכל המכשירים. לדוגמה, התוכן שמוצג במסכי מחשב שונה מהתוכן שנראה בפלאפון מכיוון שהרזולוציה במחשב רחבה יותר מזאת שבפלאפון הנייד. 

אתר רספונסיבי הוא אתר שמתאים את עצמו לכל מכשיר ויודע לספק מספר פריסות שונות של תוכן ועיצוב בהתאם לגודל המסך. בדיוק כמו האתר הזה. 

למה צריך אתר רספונסיבי?

 

כמות המשתמשים שגולשים מהמכשיר הנייד הוא עצום ומהווה יותר מ-60% מהגולשים באינטרנט, יחד עם זאת קיימים אלפי סוגים שונים של פלאפונים וכל מכשיר מציג את האתר בצורה שונה. לשם כך, רצוי לבנות אתר רספונסיבי שמתאים את עצמו לכל סוגי המכשירים. 

דבר נוסף, אם תרצה שהאתר יתקדם במנועי החיפוש, גוגל דורשת אתר רספונסיבי שתואם לכל מכשיר בדגש על חווית משתמש נוחה וידידותית. בניית אתר רספונסיבי הוא גורם חשוב בקידום אתרים אורגני.

פריסה ידידותית ונוחה של תוכן האתר

 

בתהליך בניית אתרים רספונסיביים, או בהפיכת אתר קיים לרספונסיבי, הדבר הראשון שצריך לבחון הוא הפריסה. כשאני בונה אתרים רספונסיביים לעסקים, אני תמיד בודק את העיצוב במספר ניידים ומכשירים שונים כדי לקבל אינדיקציה איך האתר נראה בפועל. אני משתמש בתבניות מקצועיות של Astra, הם איכותיות קלות ותואמות לרוב סוגי המכשירים.

התאמת תמונות סרטונים ומדיה לאתר

 

פריסה רספונסיבית היא הצעד הראשון לאתר מותאם. עכשיו, בואו נתמקד בהיבט נוסף וחשוב מאוד של אתר מודרני – מדיה! הכוונה: סרטונים, תמונות, אנימציות או כל דבר שנראה על המסך. בניית אתר רספונסיבי שמותאם לכל מכשיר יבטיח שהתמונות לעולם לא יהיו גדולות יותר מגודל המסך. על מנת לתפקד כראוי באינטרנט ולספק חווית משתמש טובה נהיה חיביים אתר רספונסיבי עם קוד שתואם לכל סוגי המכשירים.

בניית אתרים רספונסיביים הוא צעד נוסף ומשמעותי להצלחה בקידום עסקים באינטרנט ב-2021.

הקמת אתר רספונסיבי לעסק

התאמת האתר למנועי חיפוש

 

כדי להתקדם במנועי חיפוש ולהופיע במיקומים גבוהים ככל האפשר, רצוי לעמוד בתקנים ובדרישות של מנועי החיפוש או במקרה שלנו גוגל. הרי מה שווה כל הכסף שנשפוך לבונה אתרים אם האתר עצמו לא יעיל ותואם לגוגל? במגי'ק מרקטינג אבנה לך אתר רספונסיבי וטנולוגי שמתקדם יופי במנוע החיפוש.

מה אני מספק ללקוחות שלי בבניית אתר רספונסיבי?

 
  • אתר קל משקל ומותאם למנוע החיפוש (Google)
  • מחיר נוח לכל כיס
  • מומחה בטכנולוגיה והתאמת האתר לכל סוג מכשיר: אייפון, גלאקסי, שיאומי וכו'
  • תבניות נוחות קלות ומהירות
  • תוכן ועיצוב רסנפוסיבי
  • דומיין ישראלי לעסק
  • שרת אחסון איכותי אמין ומהיר
  • והפתעות נוספות

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר התקשרו עוד היום !

אולי יעניין אותך ?

בניית אתרים רספונסיביים מגיק מרקטינג
בניית אתרים רספונסיביים

בניית אתרים רספונסיביים הטכנולוגיה משתנה במהירות ואיתה גם מגמת עיצוב האתרים. בניית אתרים רספונסיביים ב2021 נחשב לחובה עבור נראות וקידום האתר בגוגל. אלמנטים עיצוביים שהיו פעם

להמשך קריאה ->
חישוב הוצאות והכנסות
ניהול תקציב עסקי

ניהול תקציב עסקי ניהול הוצאות לעסק – הלב של כל עסק הערכה והתאמת הוצאות להכנסות חשובה מכיוון שהיא מסייעת לבעלי עסקים וחברות לקבוע אם יש

להמשך קריאה ->
× שלח הודעה